Sledujte mě na instagramu

Kontaktujte mě

Telefon: +420 778 723 423

Focení novorozenců (newborn)

I LOVE MY WORK

Newborn focení v pohodlí domova

Čekáte miminko nebo se vám právě narodilo? Chcete mít celoživotní památku na jeho první chvíle, co se narodí? Newborn focení dělám nejradši u vás doma. Vy i vaše miminko se totiž budete cítit mnohem více komfortně a v bezpečí ve svém domácím prostředí. Nemusíte se svým novorozencem nikam cestovat, vše máte při ruce a doplňky na focení si já přivezu s sebou.

Stejně jako s respektem přistupuji ke své dceři, můžete očekávat respektující přístup také během focení. Čas a workflow se bude odvíjet od miminka, jak jemu a vám to bude příjemné.

Nemusíte si dělat starosti s úklidem, opravdu vás nebudu hodnotit. Ani prostor vašeho domova není problém. Stačí místo u okna či balkonu a pak třeba postel či pohovka.

Veškeré potřebné rekvizity si na focení dovezu s sebou, nemusíte si tak dělat starosti s oblečením pro miminko. Pokud však máte cokoliv v čem budete chtít miminko vyfotit, samozřejmě to není problém.

Před focení vám zašlu seznam rekvizit, které mám k dispozici a vy si tak můžete vybrat, v čem miminko budeme fotit. Mám varianty jak pro holčičky, tak pro kluky.

Miminko je nejlepší fotit v jeho prvních 14 dnech života, kdy ještě hodně spinká a nevadí mu poloha se skrčenými nožičkami. Pokud se v této době na focení ještě necítíte, nezoufejte. Miminko vám nafotím i starší. Tato doba je pouze doporučená nikoliv striktně daná.

Na newborn focení se prosím objednávejte ještě v těhotenství. Rezervuji si pro vás několik termínů kolem termínu vašeho porodu.

newborn focení

Termíny newborn focení u vás doma nabízím pouze do konce listopadu 2023.

Poté budu na přechodnou dobu fotit pouze u sebe v ateliéru v Srchu.

Děkuji za pochopení a těším se na všechna miminka.

Těhotenské focení

Těhotenské focení

Chcete se se mnou seznámit? Pojďme společně nafotit i těhotenské fotky.

Říká se, že těhotenství je nejkrásnější období ženy. No, upřímně, já úplně nesouhlasím. 🙂  Ale přesto jsem ráda, že mám na toto období památku v podobě fotek. Přeci jen ten pupík má něco do sebe. A pak, často Stellinka ukazuje na obraz na stěně, který máme z těhotenského focení a ukazuje, kde byla schovaná.

Můžete si vybrat, jestli chcete ateliérové fotky nebo doma, sama či s partnerem. Je to jen na vás.

Ceník newborn focení

 • Newborn focení
 • . 3 600 Kč
 • 1,5 – 2 h focení, čas se odvíjí od miminka

  focení u vás doma / pronájem ateliéru*

  zapůjčení rekvizit a oblečení pro miminko

  10 retušovaných fotografií

  všechny vybrané fotografie vytištěné ve formátu 10×15

  konzultace stylingu

  300 Kč retušovaná fotografie navíc

  doprava do 20km od Pardubic/Šumperka v ceně focení

Newborn focení probíhá do 14 dní od narození miminka, kdy ještě většinu času spinkají. U starších miminek nabízím focení formou lifestyle bez rekvizit, viz ceník.

*Cena za pronájem ateliéru se počítá zvlášť, dle ceníku vybraného ateliéru.

Rezervujte si termín