Sledujte mě na instagramu

Kontaktujte mě

Telefon: +420 778 723 423

O MNĚ

Ahoj, já jsem Šárka. Máma malé Stelly a Nikol. Fotografka z Pardubic.

Něco o mně

Focení se věnuji už spoustu let. Začínala jsem focením kamarádek, přešla na focení portrétů a fashion.  Jelikož jsem teď ale máma, mé zájmy se stočily na novorozená miminka, těhotenské a rodinné fotky.

Miminka fotím s respektem v profesionálním ateliéru nebo u vás doma. U rodin se snažím zachytit okamžik a emoce, spíš než strojené pózy. Nechávám děti dětmi a pánové většinou odchází nadšeni, že jsem po nich nic nechtěla. 🙂 Proto se nebojte ke mě objednat na focení, ať máte vzpomínky, kterými můžete plnit své fotoalbum.

Na fotkách mám rád to, že zachytí okamžik, který je navždy pryč, který se nedá zopakovat.

Karl Lagerfeld

Proč miluji to, co dělám?

Absolvovala jsem několik workshopů s různým zaměřením od svateb, přes portréty, kurzy svícení, ale ten, který ve mě zanechal ten největší dojem a čemu se věnuji v poslední době nejvíce, jsou právě novorozená miminka.

Profesionalita je nezbytná součást newborn focení, jelikož vyžaduje jemné zacházení a zároveň přesnost, aby výsledné fotografie byly co nejlepší. Zároveň o mě maminky říkají, že ze mě vyzařuje takový klid a uspím každého křiklouna.

Na newborn focení mám ráda právě to, že miminka už nikdy nebudou tak malinká, jako v prvních dnech svého života a proto se snažím tyto okamžiky zachytit.

 

Ráda pro vás vyfotím:

rodinné focení Rodinné focení

Přijďte si za mnou zablbnout se svou rodinou. Tanec, lechtání, zábava, prostě jen to co děláte běžně. A já vám to zdokumentuji.

těhotenské focení Těhotenské focení

Přijďte si ke mě uchovat vzpomínku na tohle krásné období. Ať už sama, s partnerem nebo psem. 🙂

párové focení Párové focení

Zamilované pohledy, letmé doteky, lásku a něhu. To vše se pokusím vám zachytit ve společných fotkách.

m Business portrét

Business portrét nemusí být čistě jen v ateliéru před bílým pozadím. Vaše nové portréty budou víc lifestylové, podobající se skutečnému dni v práci.

focení novorozenců Focení novorozenců

První týdny vašeho miminka tak rychle utečou, napište mi, ať tyto vzácné okamžiky zachytím.

c Focení svateb

Zachytím váš den D. Asi každý chceme mít na svůj velký den památku. Přijedu za vámi kamkoliv budete potřebovat.